Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Łódź, Dąbrowa

Opis Stanowiska:

- systematyczne kontrole jakości elementów z tworzyw sztucznych, produkowanych przez pracowników produkcji ( praca na zakładzie produkcyjnym)
- wyjaśnianie ewentualnych błędów, wad pomiędzy działem produkcji a działem kontroli jakości
- nadzór nad prawidłową jakością produkowanych elementów
- sporządzanie raportów
- zapobieganie błędom jakościowym poprzez zgłaszanie uwag dotyczących pracy maszyn i pracowników produkcyjnych

Oferujemy:

- Pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym wg grafiku, także w ustalone weekendy
- obsługa komputera, szczególnie pakietu Office
- odpowiedzialność i sumienność w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: