Opis stanowiska pracy

Firma międzynarodowa z siedzibą główną w USA, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje osoby na następujące stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska:

• Odbiór jakościowy bieżącej produkcji (tłoczenie, spawanie, zgrzewanie);

• Kontrola Jakości Dostaw (odbiór jakościowy dostarczanym komponentów zgodnie z dokumentacją technologiczną);

• Raportowanie nt. jakości komponentów

• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych /procesu i produktu;

• Obsługa maszyny pomiarowej CMM,

• Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym,

• Nadzór nad legalizacja narzędzi i przyrządów pomiarowych,

Wymagania:

• Wykształcenie: minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży metalowej,

• Wiedza i ogólna praktyka w zakresie obróbki plastycznej procesów tłoczenia, zgrzewania, spawania,

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office,

• Doświadczenie w zakresie pomiarów na maszynie pomiarowej CMM,

• Mile widziane doświadczenie w pracy wg standardu wym. ISO/TS 16949,

• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

• Stabilne wynagrodzenie,

• Możliwość dalszego rozwoju.

Prezentacja firmy

AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) jest jednym z oddziałów grupy P&C. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis