Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• Znajomość zasad i metod kontrolowania jakości
• Kontrola przyjęcia surowców i materiałów
• Kontrola jakości stosowanych materiałów i surowców
• Bezpośrednia kontrola procesów technologicznych
• Kontrola międzyoperacyjna: pH, SO2, zalewy, wsady, temperatura, sól
• Kontrola wyrobu gotowego
• Ocena partii wyrobu - estetyka, etykieta, kod, parametry wg karty wyrobu
• Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi
• Prowadzenie dokumentacji systemowej
• Kontrola czystości linii produkcyjnych oraz pobieranie wymazów do oznaczeń mikrobiologicznych
• Kontrola krytycznych punktów kontrolnych CCP i punktów kontrolnych CP system HACCP

Oferujemy:
• Wysokie standardy oraz warunki pracy w kulturze nastawionej na pracownika,
• Możliwość stałego rozwoju poprzez działanie i szkolenia,
• Rynkowy pakiet wynagrodzeń oraz ofertę dowozu do miejsca pracy
• Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie co najmniej zawodowe
• Silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w trzyzmianowym systemie pracy
• Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy

Prezentacja firmy

OKECHAMP S.A. od ponad 20 lat z powodzeniem sprzedaje szeroki aso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia