Kontroler jakości QMT (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- realizacja testów w komorach klimatycznych,
- realizacja testów w komorze hałasu/ciszy,
- realizacja testów mechanicznych,
- analiza wyników testów (wizualna kontrola + przygotowywanie raportów),
- pomiary części przy pomocy ręcznego sprzętu pomiarowego (suwmiarka, wysokościomierz, itp.),
- analiza wadliwych urządzeń zwróconych z rynku,
- modyfikacja systemu pomiarowego, kontrolnego,
- monitorowanie, inicjowanie i uczestniczenie w zespołach poprawy mających na celu ciągłe doskonalenie produkowanych urządzeń (działania korygujące i zapobiegawcze),
- przestrzeganie zasad 5S.

Wymagania:
- wykształcenie średnie, profil techniczny będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001,
- doświadczenie w testowaniu urządzeń/części w komorach klimatycznych lub hałasu/ciszy,
- język angielski jako dodatkowy atut,
- umiejętności analityczne,
- komunikatywność,
- zaawansowana znajomość środowiska Windows, MC Office (MS Excel, MS PowerPoint), SAP R/3 (jako dodatkowy atut),
- chęć uczenia się,
- umiejętność pracy w zespole,
- nastawienie na realizację celów,
- pewność siebie,
- motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
- możliwość realnego rozwoju,
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bogaty pakiet benefitów w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do posiłków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy