Kontroler Jakości - pomiary 3D

P.P.H.U. Roch Sp. z o.o.

42-605 Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobów pod względem: zgodności z dokumentacją techniczną, standardów firmowych i kompletności

- Współpraca z Działem Produkcji w temacie jakościowym

- Prowadzenie dokumentacji w zakresie kontroli.

- Pomiary 3D również na zewnątrz jako usługi dla innych firm.

Wymagania

- doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami pomiarowymi.
- doświadczenie w zakresie pomiarów 3D - ramie FARO, Leica Tracker

Prezentacja firmy

Firma Roch posiada nowoczesny park obrabiarek CNC: obrabiarka do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji