Kontroler jakości na wytwórni konstrukcji stalowych, spawanych

Calmtec

Dąbrowa Górnicza, 42-530, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Kontrola zgodności elementów konstrukcyjnych ze specyfikacją techniczną, dokumentacją, normami i wymaganiami klienta pod kątem geometrycznym, jakości spawania, estetyki wykonania i zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji,

• Prowadzenie dokumentacji technicznej z przeprowadzonych kontroli

• Wykonywanie dokumentacji powykonawczej ze zrealizowanych kontraktów

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza ul. Katowicka (teren Mikrohuty)
tel.do kontaktu Tomasz Siewniak 32 262-94-82 lub 784-011-041

Wymagania

Wymagania :
• Doświadczenie zawodowe w sektorze spawanych konstrukcji stalowych min. 3 lata
• Wykształcenie techniczne (min. średnie)

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz sposobu prefabrykacji konstrukcji

• Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office oraz programów typu AutoCad

• Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

• Znajomość norm branżowych m.in. EN 5817, EN 13920, EN 3834, EN 1090-2

• Uprawnienia VT , inne związane z kontrolą jakości będą mile widziane

• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy
• Samodzielność, umiejętność interpretacji wyników kontroli i decyzyjność.

Prezentacja firmy

Calmtec to firma zajmująca się wykonawstwem konstrukcji stalowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości