Kontroler jakości (magazyn)

Logart

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Pracodawcą jest znana i renomowana firma zajmująca się magazynowaniem, dystrybucją i sprzedażą produktów codziennego użytku.

Obecnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Kontroler magazynowy

Lokalizacja: Nadarzyn

Opis stanowiska:

- Kontrola zamówień wychodzących z magazynu (np. jakość ułożenia towaru na paletach)

- Kontrola przydatności towaru do spożycia (np.weryfikacja terminy ważności produktu)

- Współpraca z działem kompletacji towaru

- Tworzenie dziennych raportów oraz wysyłanie wiadomości e-mail

- Praca od niedzieli do czwartku w godzinach od ok. 16:00-18:00 do 24:00-2:00 (soboty wolne)

Oferujemy:

- Umowę o pracę przedłużaną co miesiąc, z możliwością zatrudnienia bezpośredniego

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Wynagrodzenie 2600 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na magazynie

- Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word i Excel)

- Dokładność, skrupulatność, komunikatywność i chęć do pracy na magazynie (czasami chłodnia)

- Książeczka sanepid

- Prawo jazdy kat. B i mobilność

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka