Kontroler jakości - magazyn Stryków

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Dla naszego Klienta, wiodącego globalnego operatora logistycznego, poszukujemy osób na stanowisko:

kontroler jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.to jedna z czołowych Agencji Pracy na polskim rynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru Human Resources w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji oraz doradztwa personalnego.

Nr ref.: 38600
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stryków

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości skompletowanych palet
  • nadzór i kontrola nad jakością towaru w magazynie (magazyn sieci DIY)
  • codzienna inwentaryzacja towaru w obszarze kompletacji
  • praca ze skanerem

Oczekiwania:
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność szybkiego liczenia, czytania i pisania
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemach magazynowych

Oferta:
  • stawka - 13,00 brutto/h
  • praca na stałe
  • dojazd autobusem zgierskim nr 2 bądź linią nr 60 z Łodzi
  • system pracy 3-zmianowy
  • praca w dużej, międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • umowa o pracę tymczasową (to nie jest umowa zlecenie, wszystkie składki ZUS są odprowadzane)
  • opieka konsultanta na terenie zakładu
  • praca w miłej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.