Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kontroler jakości (m/k)

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref.: FAU/OLA/0615

OBOWIĄZKI:
- blokowanie przesunięcia w systemie niezgodnego wyrobu gotowego,
- nadzór i kontrola jakości procesu produkcyjnego, realizacja procesu kontrolnego zgodnie z planami kontroli,
- zatwierdzanie procesu podczas rozruchu, sporządzanie analiz procesu,
- archiwizacja zapisów dotyczących jakości (np. karty kontroli, instrukcje kontroli, ściany jakości, instrukcje sortowania, itp.),
- przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji w zakresie jakości,
- wprowadzanie i nadzór działań zapobiegawczych i korygujących. Nadzór nad przestrzeganiem wymagań klienta w procesie produkcyjnym,
- przeprowadzanie audytów wyrobów zgodnie z planem kontroli. Redukcja poziomów wadliwości produkowanych wyrobów - PPM,
- wizualizacja wyników jakościowych na hali produkcyjnej. Kontrola stanu i statusu środków kontrolno-pomiarowych używanych w procesie kontroli,
- przestrzeganie 7 zasad jakości, ciągłe doskonalenie organizacji pracy i systemów kontroli, tworzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej.

WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie techniczne,
- rok stażu pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość MS Office,
- czytanie rysunku technicznego,
- obsługa przyrządów pomiarowych,
- dobra znajomość narzędzi jakościowych.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,
- przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
- pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego.
ul. Brzeska 26/17, 55-200 Oława
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."