Kontroler Jakości Łódź - praca dla osób uczących się

International Quick Service Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: International Quick Service Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Firma International Quick Service, lider w świadczeniu usług dla sektora automotive, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości w mieście Łódź

Twoje obowiązki:
- udział w naszym szkoleniu, które pozwoli Ci się zapoznać z pracą
- wykonywanie prostych selekcji oraz drobnych prac na produkcji według instrukcji pracy
- wypełnianie raportów z wykonanej pracy
- przestrzeganie zasad obowiązujących na zakładzie

Oferujemy Ci:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia
- pracę na terenie dużego zakładu produkcyjnego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta – wyślij do nas swoje CV przy użyciu formularza kontaktowego Infopracy (zgłoszenia bez cv nie będą brane pod uwagę).

Nasze wymagania:
- status ucznia
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- dokładność
- chęć do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji