In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kontroler finansowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: woj.podkarpackie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie dla naszego Klienta, reprezentującego branżę produkcyjną, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu budżetów oraz prognoz finansowych, bieżąca kontrola ich realizacji
  • Analiza odchyleń wyników od przyjętych założeń budżetowych i rekomendowanie działań korygujących
  • Przygotowywanie analiz finansowych i prognoz, raportowanie do dyrekcji / zarządu
  • Optymalizacja procesów operacyjnych i finansowych,
  • Sprawdzanie zgodności procesów księgowości zarządczej ze standardami firmy
  • Analiza wyników poszczególnych obszarów biznesowych, w tym analiza odchyleń od budżetu wraz z komentarzem oraz rekomendacjami
  • Udział w projektach wewnętrznych z zakresu usprawniania procesów finansowych, w szczególności rozwój narzędzi informatycznych
  • Udział w budowaniu narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych oraz współtworzenie standardów i wpływ na rozwój systemu finansowego firmy
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją
  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - preferowane kierunki: finanse lub pokrewne
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w zakładzie produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, zasad budżetowania oraz raportowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemu klasy ERP
  • Umiejętności analityczne / samodzielność
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę.
  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy.
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.