Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba wywodząca się z księgowości, mająca dobre rozumienie finansów. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Na stanowisku możliwy będzie rozwój kompetencji pod okiem doświadczonych menadżerów.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy z branży mediowej o bardzo rozpoznawalnej marce szukamy osoby, która wesprze dział finansowy.

Opis stanowiska

  • udział w procesie budżetowania i forecast'owania
  • udział w procesie zamykania miesiąca: kalkulacja i tworzenie rezerw, przygotowywanie raportów dla działów księgowości w ramach regionu
  • analiza odchyleń od budżetu i forecastu
  • udział we wdrożeniach i obsłudze systemów finansowych
  • współpraca w ramach raportowania do grupy
  • raportowanie cashflow
  • raportowanie do GUS i NBP
  • uzgadnianie kont i sald wewnątrzgrupowych
  • współpraca w ramach procesów kontroli SOX
  • wiekowanie oraz windykacja należności
  • tworzenie raportów ad hoc na potrzeby Zarządu
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu przy ocenach opłacalności prowadzonych projektów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 4-5 letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • biegłej znajomości języka angielskiego, znajomość języka czeskiego mile widziana
  • znajomości zasad rachunkowości finansowej (UoR i USGAAP) i rachunkowości zarządczej
  • doświadczenia w raportowaniu do urzędu statystycznego i Narodowego Banku Polskiego
  • doświadczenia w pracy w dużych i złożonych organizacjach międzynarodowych
  • znajomość systemów bazodanowych i doświadczenie w przetwarzaniu dużej ilości danych
  • znajomość HFM, Oracle mile widziany SAP,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności Excel i Access.
  • doświadczenia w grupowych procesach kontrolnych prowadzonymi zgodnie ze standardami SOX
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • efektywnej organizacji pracy i skutecznego ustalania priorytetów
  • inicjatywy, zaangażowania i odpowiedzialności

Oferujemy

  • Premia roczna
  • Opieka medyczna
  • Swobodna atmosfera w pracy - możliwość przyprowadzania zwierząt
  • 3,5% pensji na PPE
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page