Kontroler Finansowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:

  • Odpowiedzialność za w przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Okresowe raportowanie według standardów grupowych (IFRS, UoR),
  • Bieżąca współpraca z działem finansowym spółki matki w/s raportów ad-hoc,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • Przygotowywanie informacji zarządczej dla kierownictwa firmy
  • Modelowanie oraz rozwój narzędzi służących w prognozowaniu i kontroli działalności operacyjnej Spółki na potrzeby Zarządu i kierownictwa wyższego szczebla,
  • Monitorowanie wpływu decyzji biznesowych na wyniki finansowe organizacji
  • Udział we wdrożeniach nowych usług i produktów od strony finansowej,
  • Analiza procesów operacyjnych we współpracy z menadżerami wyższego szczebla, na podstawie czego ma być dokonana ich optymalizacja (podwyższenie efektywności, automatyzacja, eliminacja zbędnych czynności w procesach Spółki),
  • Rozliczanie finansowe projektów
  • Współpraca z księgowością, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, mile widziana umiejętność obsługi programów: Business Intelligence,
  • Samodzielność, elastyczność oraz wysoki poziom inicjatywy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w firmie, która nieustannie poszukuje i wprowadza innowacyjne rozwiązania w swojej branży,
  • Rozwój zawodowy i osobisty,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Kartę multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet medyczny także dla członków rodziny,
  • Komfortowe biura i pyszną kawę,
  • Możliwość nauki języków obcych w siedzibie firmy i na koszt pracodawcy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.