Kontroler Finansowy

Michael Page

Świdnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za analizę kosztów R&D, forecast, budżet, koszty miesięczne. Bezpośrednio raportując do Dyrektora Finansowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kontrolera Finansowego.

Lokalizacja: Świdnica

Opis stanowiska

  • przygotowywanie raportów oraz weryfikacja ich poprawności,
  • kontrola sytuacji finansowej spółki,
  • wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • udział w przygotowywaniu budżetu, prognoz finansowych i analiz kosztowych oraz kontrola ich wykonania,
  • udział w zamknięciu miesiąca - kontrola prawidłowości ujęcia kosztów, wyjaśnienie zmian
    i odchyleń,
  • Udział w przygotowaniu wniosków dotyczących dotacji z funduszy unijnych, innych (współpraca z doradcami zewnętrznymi)
  • Analiza kosztów pracowniczych
  • Analiza kosztów R&D, forecast, budżet, koszty miesięczne
  • Wsparcie działu R&D w bieżącej kontroli kosztów
  • kontrola sytuacji finansowej zakładu,
  • wdrażanie obowiązujących standardów i procedur

Profil kandydata

  • Min. 4-5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego controllera w firmie produkcyjnej (preferowany automotive)
  • Doświadczenie w analizie odchyleń od budzetu, business planu oraz forecastu
  • Znajomość P&L, Balance, zasady księgowość (IFRS, US GAAP)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, poparta wykształceniem (kierunki: ekonomia, informatyka, matematyka, dzienne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligance

Oferujemy

  • Udział w interesującym projekcie, w organizacji w fazie dynamicznego rozwoju,
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • Pracę w ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page