Opis stanowiska pracy

Firma Hanke Tissue Sp. o.o., jeden z wiodących producentów papierniczych wyrobów higienicznych, w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko pracy:

Stanowisko: Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, gorzowski, lubuskie

Typ umowy: umowa o pracę

Wymiar: pełen etat

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pakiet benefitów (świadczenia socjalne i opieka medyczna, budżet szkoleniowy etc)
  • Możliwość rozwoju

Zakres zadań

  • Monitorowanie i analiza wyników finansowych spółki,
  • Kontrola kosztów operacyjnych oraz kosztów finansowych,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Budżetowanie i analiza przyczyn odchyleń od budżetu,
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych produktów,
  • Współpraca w tworzeniu i doskonaleniu narzędzi kontrolingowych,
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy,
  • Okresowe raportowanie do spółki matki według określonych standardów rachunkowości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów lub controllingu finansowego,
  • Posiadania kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów,
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz doświadczenie,
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Dokładność, terminowość, uczciwość,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).

Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą zgłoś swoja kandydaturę

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Firma Hanke Tissue jest producentem wysokiej jakości bibuły Tissue, wytw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa