Kontroler Finansowy

Arche Consulting

Brazylia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• badanie danych finansowych pochodzących z różnych źródeł będących podstawą do tworzenia planów, wycen oraz prognoz finansowych,

• dostarczanie przełożonym informacji w postaci wniosków z analizy prowadzonych dotąd przedsięwzięć,

• dostarczanie przełożonym danych dotyczących prognoz na przyszłość,

• zbiera i analizuje dane finansowe pochodzące z całej firmy,

• przeprowadza szczegółowe analizy finansowe zarówno prowadzonych, jak i planowanych działań w świetle ich efektywności finansowej,

• prowadzi analizę i ocenę ryzyka ekonomicznego planowanych działań,

• bada rentowność poszczególnych produktów, a także struktur firmy,

• tworzy arkusze analityczne i sporządza terminowe raporty z dokonanych analiz,

• bierze udział w przygotowywaniu długo- i krótkoterminowych strategii finansowych,

• ocenia od strony finansowej projekty inwestycyjne.

Wymagania

• 2 - 5 lat doświadczenia w dziale finansowym,
• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
• podstawy teoretyczne w zakresie zarządzania finansami i prawa podatkowego,
• znajomość aktualnych trendów na rynku finansowym,
• znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office oraz obsługa baz danych,
• znajomość języka angielskiego,
• gotowość do wyjazdu do pracy w Brazylii.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse