Kontroler Finansowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera z branży energii odnawialnej z sektora produkcyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko kontrolera finansowego, który wraz z dyrektorem finansowym zapewni wsparcie finansowe dla działów operacyjnych oraz biznesowych.

Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywny udział w procesie przygotowania budżetu rocznego,
  • Kontrola realizacji budżetów kosztowych i inwestycyjnych,
  • Analiza odchyleń,
  • Analiza miesięcznych kosztów MPK,
  • Wsparcie Kadry Managerskiej i współpracowników innych działów,
  • Uczestnictwo w bieżących projektach i analizach,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Kontrola poprawności przypisania środków trwałych z zatwierdzonym budżetem CAPEX,
  • Aktywne wsparcie pracowników Działu Księgowości w zakresie dekretacji dokumentów kosztowych, zamknięcia miesiąca oraz roku finansowego,
  • Przygotowywanie analiz Ad Hoc na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finansowe lub kierunkowe,
  • Widza z zakresu analizy finansowej oraz controllingu,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Prestige

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.