kontroler finansowy fabryki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej należącej do globalnego koncernu, lidera w swojej branży, marki znanej i cenionej na całym świecie, poszukujemy chętnych do rozwoju i podjęcia nowych wyzwań kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 26716
Praca stała
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:
  • analiza kosztów wytworzenia produktów
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • udział w przygotowywaniu budżetu spółki
  • badanie opłacalności projektów inwestycyjnych
  • wsparcie Zarządu spółki w podejmowaniu strategicznych decyzji

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane Controling, Finanse)
  • doświadczenie w pracy w controllingu (lub w innych działach w firmie produkcyjnej)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego  (warunek konieczny)
  • bardzo dobraa znajomość aplikacji MS OFFICE (Excel)
  • preferowana znajomość SAP
  • samodzielności, odpowiedzialności, dokładności

Oferta:
  • rozwój zawodowy i możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów
  • szeroki zakres szkoleń technicznych i miękkich, w jednostkach szkolących
  • współpracujących z nami w Polsce i za granicą
  • możliwość udziału w projektach światowej klasy procesów wytwórczych (WCM)
  • możliwości dalszego rozwoju i awansu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)