Kontroler Biznesowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, rozwijającej się organizacji oferującej usługi consultingowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Biznesowego. Wybrany kandydat  powinien posiadać silne umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Monitorowanie oraz tworzenie kalkulacji dotyczących  danych obszarów biznesowych oraz rekomendacji w zakresie poprawy wyników;
  • Współtworzenie planów sprzedażowych, budżetowych oraz strategicznych w ramach biznesowej działalności spółki oraz analiza realizacji założonych planów;
  • Optymalizacja produktowa oraz procesowa w obszarze działalności spółki;
  • Opracowywanie kompleksowych analiz eksperckich, prognoz i rekomendacji niezbędnych do podejmowania decyzji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rachunkowością zarządczą i kontrolingiem zdobyte w instytucji finansowej;
  • Zdolność do podejmowania własnych inicjatyw oraz gotowość do optymalizacji procesów i wdrażania nowych, efektywnych rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz prezentacyjne;
  • Znajomość podstaw języka SQL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Ścieżka rozwoju na Dyrektora Finansowego;
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w rozwijającej się organizacji;
  • Praca nad strategicznymi projektami biznesowymi;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.