Kontrola jakości - praca dla studentów- Łódź Olechów

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Nasza oferta:
• Zdobycie doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej
firmie
• Możliwość rozwoju osobistego
• Możliwość dłuższej współpracy
• Praca w młodym zespole

Zadania:
• Praca w magazynie, polegająca na pakowaniu,
etykietowaniu oraz kompletacji towaru.
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:
• Zdolności Manualne
• Umiejętność koncentrowania się na rutynowych zadaniach
przez dłuższy czas
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w
systemie 1 zmianowym, minimum 3 dni w tygodniu
• Zaangażowanie, rzetelność i dokładność
• Wysoka kultura osobista
• Inicjatywa i samodzielność
• Nie wymagamy doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: