Kontrola jakości/Kierownik Działu Kontroli Jakości

Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej PEG S.A.

41-253 Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:
- kontrola jakości wykonanych wyrobów,
- weryfikacja i nadzór nad procesami jakościowymi,
- przeprowadzanie audytów systemów jakościowych,
- obsługa konwencjonalnych narzędzi kontroli (suwmiarki, mikrometry, średnicówki itp.)
- pomiar w oparciu o dokumentację techniczną.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne,
- umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się rysunkiem technicznym - warunek konieczny,
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku w dziale kontroli jakości, technologa lub pokrewnym
- znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej,
- znajomość zagadnień obróbki cieplnej i mechanicznej metali,
- umiejętność czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość norm ISO,
- dobra organizacja pracy własnej oraz elastyczność, otwartość i komunikatywność,
- znajomość auto cad byłaby dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Podstawową działalnością Spółki jest produkcja urządzeń elektrotechniczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości