Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• doradztwo podatkowe dla klientów Spółki o zasięgu lokalnym i międzynarodowym

• opiniowanie projektów umów i planowanych przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym

• kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych

• współpraca z księgowymi i ich klientami

• reprezentowanie klientów Spółki w kontaktach z organami skarbowymi

• budowanie relacji z klientami i rozwój sprzedaży usług doradczych

Oferujemy:

• różnorodną, o dużym stopniu samodzielności pracę nad ciekawymi projektami w zakresie doradztwa podatkowego

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania środowiska pracy doradców podatkowych

• pracę z wykorzystaniem języka obcego

• możliwość rozwoju zawodowego w wielu obszarach (audyty, analizy, opinie)

• pracę w młodym i dynamicznym zespole

• otwartą i przyjazną atmosferę pracy

• konkurencyjne warunki zatrudnienia

• atrakcyjny pakiet szkoleniowy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: prawo, finanse i rachunkowość, ekonomia)

• praktycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania przepisów podatkowych

• doświadczenia w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji

z zakresu prawa podatkowego

• zaangażowania, samodzielności w realizacji powierzonych zadań i odpowiedzialności za ich wykonanie

• chęci dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego

• efektywności i terminowości

• komunikatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych

• umiejętności zarządzania czasem i działania pod presją czasu

• bardzo dobrej obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office

• tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o. o. to jeden ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa