Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Konsultant

Miejsce pracy: Lublin

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

 Konsultant

Opis stanowiska

•Obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług

•Pomoc Klientom w zakresie obsługi telefonów i urządzeń

•Rozwiązywanie problemów podczas rozmowy z Klientem dotyczącej Sieci Komórkowej

•Rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym

•Aktywacja/dezaktywacja usług na kontach Klientów.

Oferujemy

•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•Wynagrodzenie godzinowe na start 13 zł brutto (2184zł/168h), płatne zawsze na czas

•Możliwość uzyskania premii i prowizji

•Możliwość skorzystania z benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna – również dla rodziny, atrakcyjne oferty ubezpieczeń)

•Możliwość awansu oraz zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta

•Możliwość pogodzenia nauki w systemie zaocznym z pracą

•Pracę dla wiodącej Firmy Telekomunikacyjnej

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną (praca w systemie zmianowym, ok. 8h dziennie), a dodatkowo jesteś komunikatywny i posiadasz dobrą dykcję czekamy właśnie na Ciebie!

 Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie i zarabiać więcej ? Aplikuj ! Możliwość uzyskania premii i prowizji sprzedażowych !

 Oferujemy szkolenie podnoszące twoja wiedzę !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.