Konsultant Wsparcia Technicznego

FM Solutions S.A.

01-496 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa telefoniczna i mailowa klienta przyjmowanie zgłoszeń (telefonicznie/mailowo) dot. funkcjonowania urządzeń i systemu;
  • Udzielanie klientom wsparcia merytorycznego i technicznego w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie produktów i usług GPS;
  • Przekazywanie zleceń serwisowych regionalnym serwisantom;
  • Aktywna współpraca z pracownikami innych działów;
  • Koordynowanie – przyjmowanie,  przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników;
  • Współpraca z operatorami GSM;
  • Przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników końcowych dotyczących obsługi software/hardware;
  • Udział w dostosowywaniu systemów telemetrycznych do wymagań klienta.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub praktyczna znajomość zagadnień IT;
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku dot. obsługi klienta;
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office;
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Dynamika w działaniu oraz skuteczność w zarządzaniu efektywnością pracy własnej;
  • Systematyczność i dokładność wykonywanej pracy;
  • Komunikatywna znajomość j. Angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość branży GPS i zarządzania flot samochodowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w branży;
  • Umowę o pracę;
  • Gwarantowane stałe wynagrodzenie podstawowe;
  • Możliwość posiadania realnego wpływu na działania firmy;
  • Samodzielność na stanowisku;
  • Pracę z młodym, energicznym i kreatywnym zespołem.

Prezentacja firmy

Firma FM Solutions S.A. należąca do czołówki firm w Polsce z zakresu opt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta