Konsultant wdrożeniowy (moduł kadrowo-płacowy)

BMM Sp. z o.o.

RZESZÓW, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Proponujemy pracę z zespołem ambitnych pasjonatów wspierających pracę działów personalnych przy pomocy systemów informatycznych.

Czekają na Ciebie ambitne projekty, dla czołowych firm z branży produkcyjnej i motoryzacyjnej,   które rozwiną Twoje umiejętności w zakresie:

  • analizy potrzeb biznesowych klienta i opracowania dla niego rozwiązań usprawniających procesy kadrowo-płacowe,
  • przekazywania wiedzy użytkownikom o obsłudze systemu,
  • wsparcia klientów podczas projektu wdrożenia i bieżącego użytkowania oprogramowania.

Wymagania

Jeśli:

  • masz już na swoim koncie 3-letnie doświadczenie na stanowisku konsultanta wdrożeniowego,
  • posiadasz aktualną wiedzę z problematyki kadrowo – płacowej i tematy takie jak RCP, DRA, czy obliczanie PITu-4R nie są Ci obce,
  • ponadto w „małym palcu” masz znajomość zagadnień bazodanowy i języka zapytań SQL,
  • a praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim to dla Ciebie „a piece of cake”,
  • na co dzień wykazujesz się dociekliwością i analitycznym podejściem do identyfikowania potrzeb i rozwiazywania problemów biznesowych Klientów,
  • lubisz podróżować i mobilność nie jest dla Ciebie problemem,

…to nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do nas!

…tym bardziej jeśli możesz pochwalić się znajomością procesów zachodzących w działach personalnych oraz wiedzą na temat środowiska CrystalReports.

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy Ci:

  • możliwość uczestnictwa w złożonych projektach zmieniających oblicze działów personalnych w dużych firmach,
  • niezłe zarobki, adekwatne do posiadanego doświadczenia i poziomu zaangażowania,
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów i ekspertów, który udzieli Ci wsparcia na etapie wdrożenia,
  • nieograniczony dostęp do pysznej kawy i herbaty,
  • a poza pracą wyjazdy i imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, kursy językowe itp.

Nie czekaj! Ktoś może zająć Twoje miejsce!

Prezentacja firmy

Zwykli Wyjątkowi Ludzie tworzą wspaniałe przedsięwzięcia <br/> <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP