Konsultant w Salonie Play

InterConnect s.c.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w zakresie:

1. Obsługi Klienta (sprzedaży z nastawieniem na realizacje planów)

2. Serwisu Klienta (w taki sposób aby zawsze wracał do salonu)

3. Zdobywania poleceń do kolejnych Klientów

4. Przejmowania Klientów Konkurencji

Praca z Klientem wyłącznie w salonie sprzedaży

Wymagania

Najważniejsze cechy to: umiejętność zarażania entuzjazmem, uśmiechem i pozytywną energią, nastawienie na cel i umiejętność jego realizacji.

Poszukiwane atuty to również: zainteresowanie nowinkami telekomunikacyjnymi, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, samodzielność, dokładność, dyspozycyjność, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność, zmysł organizacyjny.

PS. W procesie rekrutacyjnym rozpatrywane są wyłącznie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Obsługa Klientów Biznesowych oraz Klientów Indywidualnych w zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
rozbudowany system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja