Opis stanowiska pracy

Firma „Telkom –System” sp.j , ogólnopolski Autoryzowany przedstawiciel Orange Polska , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant w Salonie Orange
nr ref. : Konsultant /Będzin
Oferujemy Ci:
• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie,
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
• Kontakt najnowocześniejszymi technologiami,
• Pracę w jasno określonych standardach,
• Motywacyjny system wynagrodzeń i liczne dodatkowe konkursy.
• Umowę o pracę
Twoje główne zadania:
• realizacja planów sprzedażowych,
• sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży
• zaangażowanie w pracę prowadzące do budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• dbanie o wizerunek firmy
• obsługa klientów zgodnie ze standardami obsługi
Nasze oczekiwania:
• wysokie nastawienie na realizację planów sprzedaży
• bardzo dobra organizacja pracy
• min. wykształcenie średnie
• doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub w sprzedaży usług)
• zachęcamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do składania aplikacji
Dołącz do nas:
Prześlij C.V i list motywacyjny.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Autoryzowany przedstawiciel Orange Polska S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie