Konsultant w punkcie ubezpieczeniowym i finansowym

Nor-Pol

Gorlice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko konsultanta (obsługa klienta) do pracy w punkcie finansowo - ubezpieczeniowym.

Nasze oczekiwania to:
- komunikatywność i otwartość
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie
- umiejętność szybkiego uczenia się
- biegła umiejętność obsługi komputera
- doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
- program szkoleń i wdrożeń
- atrakcyjny system wynagradzania
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Placówka Ubezpieczeniowo - Kredytowa w Gorlicach

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia