Konsultant w dziale rekrutacji z językiem niemieckim

A&J Partners Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: A&J Partners Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

A&J Partners rozwija się na rynku od ponad 12 lat i jest wiodącą firmą w zapewnianiu pracy opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech, a także w pośrednictwie pracy. Firma posiada laur „Rekomendowany Pracodawca” i tworzona jest przez zespół zaangażowanych oraz pomocnych osób. Kadra pracownicza to m.in. koordynatorzy z językiem niemieckim, rekruterzy opiekunek, a także kadrowe i prawne wsparcie zatrudnianych przez A&J Partners pracowników.

ZRÓB KROK W LEPSZY ROK I ZMIEŃ PRACĘ NA A&J PARTNERS!

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do biura w centrum miasta Kraków, osoby na stanowisko:

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie korespondencji mailowej i zapytań telefonicznych od klientów niemieckojęzycznych.
  • Udział w bieżących działaniach dotyczących procesów rekrutacyjnych.
  • Wsparcie telefonicznej koordynacji pracowników przebywających za granicą.
  • Prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie dla usprawnienia pracy działu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Chęć zdobycia lub rozwijania doświadczenia w dziale HR.
  • Mile widziana umiejętność praktycznej obsługi MS Excel.
  • Otwartość, samodzielność i dynamika w działaniu.
  • Kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Finansujemy pakiet medyczny, dostęp do specjalistów nawet w tydzień.
  • Świętujemy urodziny każdego pracownika dając w prezencie dodatkowy płatny dzień urlopu.
  • Uczestniczymy w wydarzeniach firmowych i kampaniach charytatywnych.
  • Mamy możliwość codziennego wykorzystywania języka niemieckiego w pracy dzięki czemu szlifujemy swoje umiejętności.

APLIKOWANIE:

Aplikacje prosimy wysyłać wraz z nazwą stanowiska i poniższą klauzulą klikając w przycisk "Aplikuj".

Dziękujemy za każde nadesłane zgłoszenie :)