Konsultant w Biurze Obsługi Klienta

Poczta Kwiatowa Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta Wprowadzanie zamówień oraz wystawianie faktur
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę
  • Pomoc klientom w korzystaniu z oferowanych przez firmę usług i produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobre zorganizowanie pracy własnej Zaangażowanie i ambicja
  • Dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Silna motywacja
  • Dokładność, rzetelność i umiejętność samoorganizacji

Oferujemy:

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności Interesujące wyzwania zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moch danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U.  z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy liderem w branży wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing