Konsultant w Biurze Obsługi Klienta

Digital Virgo S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

obsługa telefoniczna i mailowa zapytań Klientów
obsługa formalna reklamacji

Wymagania

wykształcenie min. średnie - wyższe mile widziane
znajomość produktów i serwisów multimedialnych oraz internetowych
doświadczenie w obsłudze klienta związanej z produktami i serwisami multimedialnymi
doswiadczenie w call center
dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
punktualność
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

pracę na umowę zlecenie z godzinowym rozliczeniem
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
dostęp do nowych technologii informatycznych

Prezentacja firmy

Digital Virgo S.A. jest wiodącym dostawcą mobilnych usług dodanych w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta