Konsultant w biurze obsługi klienta anglojęzycznego (Dział dekoracji wnętrz)

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dział dekoracyjny COLORAY (Drukarnia Piga Sp. z o.o) poszukuje konsultanta do współpracy z Klientem anglojęzycznym. Oferujemy pracę polegającą na prowadzeniu korespondencji dotyczącej zamówień oraz przygotowaniu plików do druku dla ludzi z niemal całego świata :-)

Jeśli jesteś odpowiedzialną osobą, z pozytywnym nastawieniem, nie boisz się pracy pod presją czasu, a do tego jesteś dokładny i potrafisz odpowiedzieć na potrzeby innych - zapraszamy do aplikacji!

Wymagania:

  • dokładność i sumienność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa programów graficznych (głównie PS, AI),
  • samodzielność i kreatywność w szukaniu rozwiązań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Twoje zadania:

  • prowadzenie korespondencji pisemnej, w języku angielskim z Klientami z różnych stron świata, w celu realizacji zamówień,
  • umiejętność wpasowania się w potrzeby i oczekiwania Klienta, kreatywność w podejmowanych działaniach,
  • kontrola poprawności przyjmowanych zamówień,
  • samodzielność w rozwiązywaniu trudnych sytuacji, umiejętność wychodzenia na przeciw oczekiwaniom Klienta.
  • gotowość do pracy zdalnej w weekendy (dyżury weekendowe do ustalenia)

Wymiar zatrudnienia: Praca na pełen etat, w biurze w Tychach, w dni robocze (pon-pt, w godzinach 9:00-17:00).

Zapraszamy!

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja / Sekretariat