Opis stanowiska pracy

Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm, poszukuje nieprzeciętnych, kreatywnych handlowców do sprzedaży produktów mobilnych i internetowych.

Jeśli jesteś człowiekiem pełnym pomysłów na klienta, a sprzedaż i wysokie zarobki przynoszą Ci satysfakcję, czekamy właśnie na Ciebie!

Konsultant telesprzedaży ds. reklamy internetowej

Twoim zadaniem będzie:

• Telefoniczna sprzedaż stron internetowych, filmów video oraz prezentacji firm w produktach

Panorama Firm - aplikacja mobilna, wyszukiwarka lokalna

• Pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi klientami firmy

• Obsługa posprzedażowa

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (preferowane doświadczenie w call center)

• Znajomość zagadnień rynku reklamy internetowej - mile widziane

• Nastawienie na realizację krótkoterminowych celów sprzedażowych

• Umiejętność szybkiego uczenia się

• Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia - pensja stała oraz bardzo przejrzysty system prowizyjny, ciekawe bonusy!

• Umowę o pracę od pierwszego dnia szkolenia

• Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach (8:00 – 16:30)

• Niezbędne narzędzia pracy – komputer, baza nowych firm do obsługi

• Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe

• Możliwość szybkiego rozwoju i awansu w strukturze działu sprzedaży

Prezentacja firmy

Eniro realizuje długofalową strategię zakładającą dynamiczny rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing