Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione na tym stanowisku otrzymują od nas pełne wyposażenie potrzebne do pracy oraz bazy danych klientów (przedsiębiorców) których obsługujemy lub chcemy obsługiwać.

Głównym zadaniem osób zatrudnionych będzie prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami oraz wysyłanie ofert.

Każdy konsultant przypisany jest do opiekuna wprowadzającego, przez okres próbny zatrudniona osoba jest wspierana merytorycznie i technicznie.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjne warunki prowizyjne + premie,
  • System motywacyjny do realizacji celów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - otwarta ścieżka kariery,
  • Stały pakiet szkoleń wewnętrznych w trakcie trwania umowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę.

Wymagania

  • dobra dykcja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • śmiałość w prowadzeniu rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenie)
  • zaangażowanie w pracę
  • chęć samodoskonalenia
  • chęć podwyższania kwalifikacji
    wiek nie ma znaczenia

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta