Konsultant Telefoniczny z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

A-Trybut-Polski HR S.A.

Krosno, podkarpackie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Krosno

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Oferta pracy tymczasowej

Chcesz podjąć pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie w branży telemarketingowej?

Szukasz swojej pierwszej pracy?

Mamy dla Ciebie ofertę!!

Poszukujemy: Telemarketer/ Konsultant Obsługi Infolinii

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- telefoniczny kontakt z klientem
- sprzedaż/polecanie produktów
- budowanie relacji z klientem
- budowanie pozytywnego obrazu firmy

Wymagania:

- miły głos i swobodnie prowadzisz rozmowę telefoniczną,
- otwartość na nowe doświadczenia i pracę z ludźmi
- gotowość do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego
- dyspozycyjność
- mile widziany orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie, w oparciu umowy o pracę (podstawa + prowizja),
- niezbędne narzędzia pracy
- ciekawy system motywacyjny,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,