Konsultant telefoniczny - Praca w centrum Łodzi

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Obecnie dla Naszego Klienta z branży call center poszukujemy
konsultantów telefonicznych

Miejsce pracy: Łódź Śródmieście

Nasz oferta:
• Prace w stabilnej firmie na stałym projekcie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
(gwarantowana stawka godzinowa + premie)
• Praca na umowę zlecenie ze składkami ZUS
• Prace w przyjaznej atmosferze
• Dla najlepszych możliwość przejścia na umowę o pracę
• Realną szanse awansu w strukturach firmy
• Opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
• Kartę Multisport Plus po 3 miesiącach współpracy
• Opiekę merytoryczną przez cały czas trwania umowy

Zadania:
• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
• Proponowanie preferencyjnych warunków spłaty zadłużenia
lub przedłużenia terminu płatności.

Nasze oczekiwania:
• Dobra dykcja
• Motywacja do pracy
• Znajomości obsługi komputera
• Zaangażowania w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjności w wybranych godz. między 8-22 minimum
80 godz. w miesiącu - elastyczny grafik.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: