Konsultant telefoniczny praca dorywcza

Golden Leo Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant telefoniczny pilnie poszukiwany! – praca dorywcza

Biuro nieruchomości w Legnicy poszukuje konsultantów telefonicznych do pozyskiwania nowych klientów oraz nieruchomości. Celem naszej firmy jest dążenie do ciągłego rozwoju oraz powiększanie naszego zespołu. Dlatego Twoim zadaniem będzie budowanie bazy klientów oraz umawianie spotkań dla agentów.

OFERUJEMY:
• ciekawą pracę pełną wyzwań i możliwości
• premiowany system wynagrodzeń
• elastyczne godziny pracy
• kompleksowe szkolenia
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

OCZEKUJEMY:
• komunikatywności
• dobrej dykcji
• silnej motywacji do pracy
• dobrej organizacji
• chęci rozwoju kompetencji sprzedażowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomośc Golden Leo

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena