Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób:

-chętnych do pracy (warunek konieczny),
- zmotywowanych do pracy z telefonem - ok. 20-30 połączeń dziennie (mamy własną bazę klientów)
- otwartych na nowe doświadczenia zawodowe,
- z chęcią zatrudnimy konsultantów po infoliniach "szkodowych"

Na stanowisku konsultanta będziesz zajmował się kompleksową obsługą klientów po szkodach, negocjacją warunków sprzedaży praw do szkód, obsługą dokumentów klienta i uzyskanych od ubezpieczyciela. Zdobędziesz doświadczenie zawodowe w obrębie likwidacji szkód, ubezpieczeń, spraw sądowych.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - ale doświadczenie w contact center mile widziane.

Oferujemy:

-praca w lokalizacji przy PKP Warszawa Włochy,
-pracę w zgranym i pomocnym zespole,
-pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy, normalne godziny pracy (8-16:00),
- mozliwość ustalenia godzin pracy, np. 3/4 etatu, itp.
- atrakcyjny system motywacyjny za wyniki sprzedażowe - płacimy od każdej sprawy gotówkę,
- możliwość pracy na umowę o pracę po 3 miesiącach sprawdzenia się,
- zarobki od 1.500,00 zł - 3.000,00 zł na rękę podstawy (w zależności od profilu kandydata) + premia

Wymagania

znajomość obsługi komputera oraz mile widzane wcześniejsze korzystanie z poczty outlook

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży usług ubezpieczeniowych oraz z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
w zależności od profilu kandydata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
gotówka
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing