Konsultant telefoniczny (infolinia wychodząca)

Grupa Outworking

61-502 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów w zakresie oferty i usług;
- promocję i sprzedaż produktów dla obecnych oraz nowych klientów;
- realizację reklamacji;
- utrzymywanie pozytywnych kontaktów z obecnymi klientami;
- zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów oraz ich satysfakcji.

Oferujemy:
- elastyczny grafik; możliwość pracy na 3/4 bądź pełen etat
- umowę zlecenia lub umowę o pracę tymczasową;
- stawkę 14,50 zł brutto za godzinę w dni robocze, a w soboty 17,40 zł brutto za godzinę;
- DODATKOWO ATRAKCYJNĄ PROWIZJĘ DO 1500 ZŁ BRUTTO;
- pakiet szkoleń na start;
- dodatkowy pakiet szkoleń podczas zatrudnienia;
- pakiet szkoleń sprzedażowych
- pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, zlokalizowanej blisko Centrum Poznania; dogodny dojazd tramwajem nr 2, 3, 17, 18

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie;
- dobra dykcja i poprawna polszczyzna;
- umiejętność redagowania wiadomości email i czat;
- znajomość pakietu MS Office;
- cierpliwość i empatia;
- dyspozycyjność minimum 120 godzin w miesiącu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 740PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ATRAKCYJNĄ PROWIZJĘ DO 1500 ZŁ BRUTTO
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management