Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży produktów bankowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za inicjowanie działań mających na celu podniesienie efektywności sprzedaży usług bankowych. Do Twoich zadań będzie należał kontakt telefoniczny z Klientami celem nawiązania i utrzymywania pozytywnych relacji.

WYMAGANIA

Zależy nam na osobach posiadających co najmniej średnie wykształcenie. Interesują nas Kandydaci cechujący się dobrą dykcją oraz wysokim poziomem kultury osobistej, nastawieni na skuteczne działanie oraz realizację wyznaczonych celów.

OFERUJEMY

Ze swojej strony oferujemy szkolenie przygotowujące do pracy ze stawką 13 złotych brutto za godzinę. Po szkoleniu podpisana będzie umowa o pracę ze stawką 2000 złotych brutto. Do wynagrodzenia podstawowego otrzymasz premie uzależnione od wyników oraz premie frekwencyjne (150 zł). Po okresie próbnym oferujemy prywatną opiekę medyczną, bezpłatną kartę multisport oraz inne benefity. Zapewniamy pracę na jedną zmianę, w godzinach 9:00-17:00, 10:00-18:00 lub 13:00-19:00.

Ogłoszenie jest skierowane również do osób poszukujących pracy na 3/4 etatu!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.