Konsultant telefoniczny ds. rekrutacji i selekcji pracowników

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Racibórz, śląskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:

- telefoniczna weryfikacja informacji,
- skrupulatne pozyskiwanie i wprowadzanie informacji do systemu informatycznego,
- prowadzenie rejestru dostępności poszczególnych kandydatów,
- rejestracja kandydatów do bazy pracowniczej,
- bieżące informowanie grupy rekrutacyjnej o dostępności pracowników,
- wstępna weryfikacja aplikantów na poszczególne oferty specjalistyczne i produkcyjne

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas próbny,
- możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
- praca w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania:

- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów,
- komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm,
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy telefonicznej z klientem na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.