Konsultant systemu wspomagającego zarządzanie firmą

Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe Sp.j.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsourcingu informatycznym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie merytoryczne użytkowników końcowych po wdrożeniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą w tym systemu kadrowo-płacowego
  • Instalacja, konfiguracja oraz eksploatacja oprogramowania
  • Konfiguracja środowiska informatycznego pod wdrożenie oprogramowania, analiza problemów programowo-sprzętowych
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników
  • Wsparcie w testach systemu

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności w zakresie konfiguracji lub administracji komputerami
  • Dobrej znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B (praktycznej umiejętność prowadzenia samochodu)
  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
  • Orientacji na Klienta i jakość obsługi
  • Zdolności negocjacyjnych, umiejętności słuchania i poznawania potrzeb

Atuty:

  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz wiedza z zakresu finanse, produkcja, magazyn, sprzedaż
  • Podstawowa znajomość baz danych
  • Wiedza z zakresu programu Płatnik

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną, ciekawą pracę w młodym zespole
  • Szkolenia produktowe
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Dokumenty aplikacyjne prosimy opatrzyć klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe sp. j. specjalizuje się w outso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca