Konsultant / Starszy Konsultant

SECURE PRO

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma SECURE PRO OFERUJE:

Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole o płaskiej strukturze. Samodzielność i jednocześnie wiele okazji do pracy w zespołach złożonych z pracowników naszej Firmy, wysokiej klasy konsultantów naszych dostawców oraz pracowników klienta. Możliwość (częściowo) pracy z domu.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA OKREŚLONE STANOWISKA:

Konsultant (Nr ref.: SFI/2015/A/002) / Starszy Konsultant (Nr ref.: SFI/2015/A/003)

Wymagania: Wyższe wykształcenie w obszarze informatyka, bankowość lub finanse, mile widziane studia podyplomowe w jednym z wskazanych kierunków Co najmniej 3 letnie (dla stanowiska Starszy Konsultant 6 letnie) doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla banków: CB/GL, Front-End/obsługa sprzedaży, raportowanie obligatoryjne i zarządcze, obsługa płatności, bankowość internetowa/mobilna Świadomość światowych standardów i metodologii zarządzania projektami (PMI, Prince2, IPMA) na poziomie pozwalającym na pracę w zespołach zarządzanych według tych standardów, mile widziany certyfikat w tym zakresie Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, iOS na poziomie umożliwiającym instalację rozwiązań w środowiskach informatycznych klientów Doświadczenie w planowaniu wdrożenia, wsparciu konfiguracji i testów funkcjonalnych rozwiązań informatycznych w organizacji klienta Zdolność szybkiego uczenia się i poznawania nowych rozwiązań informatycznych podczas szkoleń organizowanych przez dostawców Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Łatwość nawiązywania kontaktów i doświadczenie w samodzielnej, bezpośredniej pracy z klientami. Doświadczenie w pozyskiwaniu informacji zwrotnej od klienta i przekazywaniu jej do analityków i projektantów systemu.

Prezentacja firmy

SecurePro (Grupa Sfinnova) jest dynamicznie rozwijającą się międzynaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Bankowość, Praca Finanse