Konsultant Sprzedaży

ICA Trading

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma LED – Poznań to specjalistyczna firma zajmująca się usługami instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych, która na rynku z powodzeniem działa od roku 1998. Zakres obecnej oferty jest wynikiem analizy potrzeb klientów oraz strategii nieustannego rozwoju w kierunku nowych technologii. Współpracujemy ściśle z wiodącymi firmami integratorskimi w naszym regionie w zakresie realizacji zlecanych projektów.

Świadczymy usługi dla takich firm jak: Bridgestone, H & M, Autostrada Eksploatacja, Urząd Miasta Poznania, Komenda Wojewódzka Policji, Kaufland, Żabka Polska, PGNiG i wiele innych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Pozyskiwanie Klientów na terenie województwa Wielkopolskiego

- Kompleksowa obsługa handlowa: przygotowanie ofert i umów, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji kosztów itp.

- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

- Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

Oferta:

- Wynagrodzenie: podstawa w + prowizja + premia

- Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop

- Szkolenia Handlowe i Merytoryczne

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży w jednej z branż (oświetlenie LED, sieci komputerowe i serwerownie, CCTV) i aktywne kontakty w branży na terenie działania

- Zdolności negocjacyjne i umiejętność prezentacji oferty

- Zorientowanie na wyniki sprzedaży

- Umiejętności samodzielnego i odpowiedzialnego organizowania pracy

- Znajomość technologii LED będzie dodatkowym atutem

- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma LED – Poznań to specjalistyczna firma zajmująca się usługam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi