Konsultant/Sprzedawca w salonie sukien ślubnych

F.H.U.SEWO Sebastian Ficek

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

- doradztwo i sprzedaż sukien ślubncyh oraz dodatków,

- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru,

- obsługę kasy fiskalnej o raz terminala płatniczego,

- dbanie o wizerunek salonu.

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- umowę o pracę,

- praca w centrum Katowic,

- system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników.

CV prosimy przesyłać  do dnia 15.02.2015

Bardzo prosimy aby osoby nie zainteresowane nie składały aplikacji, wielokrotnie się zdażyło że osoby umówione na rozmowę nie przychodziły, szanujmy wzajemnie swój czas.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (min. 2 lata), doświadczenie w

  sprzedaży odzieży będzie dodatkowym atutem,

- wysoka kultura osobista,

- otwartość, kreatywność, sumienność,

- zainteresowanie moda,

- umiejętność pracy w zespole,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Firma Handlowo Usługowa istniejąca od 2000 roku zajmujemy się ocieplenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie