Konsultant-sprzedawca Salon Play w CH Atrium Olkusz

Madplay

Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Play to obecnie jedna z najnowocześniejszych sieci telefonii komórkowej w Europie Środkowej. Jeśli poszukujesz pracy, która pozwoli Ci zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem telefonii na polskim rynku, mieć możliwość rozwoju zawodowego zbudowanego na bazie odpowiedniego systemu szkoleń jednocześnie pracując w miłej atmosferze, oraz w młodym i dynamicznym zespole, to dołącz do nas.

Oferujemy Tobie:
- Przygotowanie do wykonywania samodzielnej pracy w postaci:
systemu szkoleń zakończonego certyfikacją uprawniającą do zawierania umów w
imieniu operatora sieci komórkowej Play
- Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę połączone z motywacyjnym
systemem premiowym (podstawa + premia wynikowa, dodatkowe premie operatora,
konkursy sprzedażowe z nagrodami)
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Opis stanowiska:
Kompleksowa profesjonalna obsługa klientów sieci PLAY w autoryzowanym salonie
sprzedaży, a w szczególności:
- zawieranie umów z Klientami zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
- dbanie o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Play
- obsługę po sprzedażowa

Forma kontaktu:

Zainteresowanych prosimy o złożenie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i numerem telefonu kontaktowego, list motywacyjny) w Salonie Play w CH Atrium w Olkuszu lub przesyłanie na adres e-mail
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz Ust. Nr 133 poz 883)”
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- Umiejętności nawiązywania kontaktów i pozytywnego nastawienia do pracy
- Wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i dobrej organizacji pracy
- Dynamicznego działania powodującego realizację ambitnych celów
- Dyspozycyjności- gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym (elastyczne godziny pracy)
- Znajomość obsługi komputera
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Prezentacja firmy

Autoryzowany Salon Sprzedaży Play

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja