KONSULTANT SPRZEDAWCA CYFROWY POLSAT & PLUS

Technika Satelitarna SAT Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu sprzedażowego w Centrum Handlowym Auchan ( stoisko na galerii Cyfrowego Polsatu ) poszukujemy studentów studiów zaocznych, dziennych i wieczorowych do sprzedaży usług Cyfrowego Polsatu i PLUS-a ( telewizja, Internet, telefon), dyspozycyjnych od zaraz.
Wymagamy:
- uczciwości;
- samodzielności;
- komunikatywności;
- kreatywności;
- wysokiej kultury osobistej;
- samodyscypliny;
- pozytywnego nastawienie do życia;
- dużej chęci do samodzielnego zdobywania wiedzy;
- podstawowej znajomości obsługi komputera;
- podstawowej znajomości technik sprzedaży;
- podstawowej znajomości oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (www.cyfrowypolsat.pl);
- podstawowej znajomości oferty telefonii Plus (www.plus.pl)
Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane
Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy dostosowane do trybu studiów w wymiarze ok. 130-160 godzin w miesiącu ( średnio 2-3 razy w tygodniu po 11,5 godz.) w godzinach otwarcia centrum handlowego pn-pt 9:30-21:00; niedz. 10:00-20:00)
- wynagrodzenie podstawowe ze stawką godzinową oraz prowizję za podpisane umowy;
- pracę na umowę zlecenie;
CV wraz z listem motywacyjnym wraz z zaznaczonym trybem studiów ( dzienne, wieczorowe lub zaoczne – bardzo ważne) prosimy o przesłanie na e-mail
w tytule należy podać: praca Polsat Auchan . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883)"

Prezentacja firmy

TECHNIKA SATELITARNA SAT SP. Z O.O. jest firmą zajmująca sie sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing