Konsultant sklepu internetowego

Tendo

Cała polska, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

Poszukujemy osoby koniecznie z wykształceniem kosmetycznym do pomocy przy obsłudze sklepu internetowego (zdalnie przez internet). Osoba będzie odpowiedzialna za obsługę klientów z formularza zapytań oraz inne drobne prace związane z funkcjonowaniem sklepu. Praca dorywcza.

WYMAGANIA:
- Biegła znajomość poruszania się w internecie, obsługa pakietu Office
- Predyspozycje do pracy przez internet i telefon
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Szeroka znajomość oferty (produktów) firm kosmetycznych i dermokosmetycznych
- Umiejętność organizacji pracy

Poszukujemy tylko i wyłącznie osób spełniających powyższe kryteria.

Prezentacja firmy

Już od ponad trzech lat świadczymy państwu serwis, dostrarczając ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2011
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie