Konsultant SAS ds. systemu zarządzania ryzykiem

ITFS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

www.itfs.pl

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz budujemy zespoły specjalistów IT. Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy Konsultantów dysponujących zarówno znajomością narzędzi SAS oraz procesów bankowych. Zależy nam na podjęciu współpracy z osobami o dużych ambicjach zawodowych, nastawionymi na rozwój oraz stałe doskonalenie swoich umiejętności w obszarze IT. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia w prestiżowym projekcie informatycznym w branży bankowej.

Podstawowe informacje:

• Miejsce pracy: Warszawa

• Liczba wakatów: 4

• Czas trwania: 6 miesięcy ( z prawdopodobieństwem przedłużenia)

• Wynagrodzenie: 5000 zł- 9000 zł (uzależnione od doświadczenia)

• Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa o pracę/ umowa zlecenie (do indywidualnego ustalenia z kandydatem)

Obowiązki na stanowisku:

• rozwój rozwiązań, raportów, mechanizmów wspierających zarządzanie ryzykiem,

• modyfikacja i testowanie istniejących procesów,

• praca z wykorzystaniem narzędzi SAS.

Dodatkowe korzyści:

• udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z największych na świecie przedsiębiorstw software'owych,

• zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu rozwoju mechanizmów wspierających zarządzanie ryzykiem,

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

• doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej,

• przejrzyste warunki współpracy, możliwość realizacji kolejnych ciekawych projektów z ITFS.

Wymagania

Wymagania stawiane przed kandydatem:

• wyższe wykształcenie (preferowane techniczne) lub studenci IV i V roku,

• znajomość architektury relacyjnych baz danych (Oracle) oraz języka SQL,

• znajomość języka SAS 4GL i narzędzi SAS (np. SAS Foundation, SAS Enterprise Guide, SAS OLAP, SAS WRS lub SAS Portal),

• znajomość produktów i procesów bankowych,

• doświadczenie w projektach związanych z wdrożeniem systemów zarządzania ryzykiem (tworzenie specyfikacji biznesowych, prowadzenie i dokumentowanie testów użytkownika),

• chęć podejmowania wyzwań, komunikatywność.

Jak aplikować na stanowisko?