Opis stanowiska pracy

Konfiguracja, rozwój i implementacja nowych funkcjonalności systemu SAP BASIS.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym
• -Znajomość konfiguracji SAP BASIS
• Umiejętność administracji systemami SAP,
• Umiejętność zarządzania uprawnieniami,
• Wsparcie użytkownika w obszarach SAP BI
• Prowadzenie dokumentacji biznesowej/technicznej
• Wspieranie rozwoju podległych systemów
• Zarządzanie zmianami w systemie SAP
• Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
• Wysokie zdolności analityczne
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę zdalną- Home Office
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy